Przyjazne miejsca

Start
Nowy numer Diabetyka 4/2012
piątek, 30 marca 2012 12:32

W tym numerze "Diabetyka" zachęcamy do lektury m.in. wywiadów. Pierwszy, z posłem Bolesławem Piechą, dotyczy ustawy refundacyjnej i jej skutków. Jest to sprawa, która od miesięcy niepokoi nas wszystkich i zgodnie z obietnicami składanymi na łamach naszego pisma, nie pozwalamy, aby wrzawa wokół niej ucichła. Obawy diabetyków podziela poseł Piecha, przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia, który w związku z tym postanowił wyjaśnić kolegom parlamentarzystom najważniejsze nieporozumienia dotyczące leczenia cukrzycy w Polsce. Profesor Lew-Starowicz, jeden z największych autorytetów w dziedzinie seksuologii, wyjaśnia czytelnikom "Diabetyka", jakie można podjąć działania, by ich życie seksualne było satysfakcjonujące.


Więcej…
 
Nowy numer DIABETYKA 3/2012
czwartek, 01 marca 2012 09:34

DRODZY CZYTELNICY

Na fali rozmów o skutkach ustawy refundacyjnej rozpoczynamy cykl dwóch artykułów poświęconych ograniczeniu w dostępie do innowacji w diabetologii. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak wygląda opieka diabetologiczna na tle całej służby zdrowia, na jakie problemy mogą natknąć się pacjenci i z czym zmagają się nasi lekarze, bo przecież nie ze złej woli odmawiają nam niektórych świadczeń.

Kontynuujemy temat szkodliwości palenia papierosów i podpowiadamy, jakie metody, poza farmakologicznymi, pozwalają pozbyć się tego upartego nałogu.

 

Poprawiony: czwartek, 01 marca 2012 09:36
Więcej…
 
Odwiedził nas Św. Mikołaj!
środa, 07 grudnia 2011 12:52

Podczas naszego zebrania w dniu 5 grudnia odwiedził nas wyjątkowy gość – sam Św. Mikołaj!

Św. Mikołaj przywiózł ze sobą dla naszych dzieci i młodzieży prezenty! Kto był na spotkaniu mógł liczyć na rozmowę z gościem specjalnym oraz pamiątkowe zdjęcie!

Było wiele radości i dobre zabawy! Dziękujemy Św. Mikołaju za Twoją wizytę i prezenty! Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Na sweetzone.pl o naszych spotkaniach
środa, 30 listopada 2011 13:14

Pierwsza elektroniczna gazeta dla słodkich nastolatków SWEET ZONE opublikowała artykuł o naszych comiesięcznych spotkaniach w Prokocimiu. Zapraszamy do lektury!

http://sweetzone.pl

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia31323334następnaostatnia »

Strona 32 z 34
© diabetycy-krakow.pl 2011-2015