Przyjazne miejsca

Start
Zestawy serwisowe do pomp Accu Check Spirit Combo
poniedziałek, 01 lutego 2016 11:23

Ogromne poruszenie wywołała informacja o nowych cenach zestawów serwisowych pomp Rocha w Sklepie Medycznym Infusion z Gliwic. Ceny zostały obniżone przez Producenta (firmę Roche) z uwagi na przepisową konieczność wymiany tych części, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania pompy. To nie jest promocja:) TAKIE CENY, jak widać na stronie Sklepu zapłacimy od dnia dzisiejszego:)

Nie ma potrzeby robić zapasów. Można będzie spokojnie zamawiać zestawy serwisowe razem z zestawami infuzyjnymi - nie płacąc wtedy niepotrzebnie kosztów przesyłki. To super niespodzianka dla użytkowników pomp Rocha, takie ceny nie będą tak mocno obciążać naszych kieszeni,nie ma co kryć szczelny adapter wpływa na to, czy dostaje się powietrze do ampułki.

Według zaleceń producenta:
- pokrywę baterii należy wymienić z każdą 4-tą jej wymianą.
- adapter po 10- tym napełnieniu zbiorniczka.
- ampułki są jednorazowe.

Polecamy zakupy w tym Sklepie Medycznym

Poprawiony: poniedziałek, 01 lutego 2016 11:24
 
SPOTKANIE TOWARZYSTWA
piątek, 22 stycznia 2016 10:38

Małopolskie Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą zaprasza na spotkanie z panią Teresą Woźnicą, mgr inż. Technologii żywności i żywienia człowieka.

Pani Teresa poprowadzi wykład w formie warsztatu (proszę zaopatrzyć się w kalkulator, długopis i notatnik). Będziemy mówić o zdrowej, bezpiecznej żywności, przeliczać ww, wbt, ilości kalorii potrzebnych dziecku do prawidłowego funkcjonowania.

Spotkanie odbędzie się 1-szego lutego 2016 r. o godz. 18 - tej w salce w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu.

Zapraszamy.

 
PODZIĘKOWANIA DLA KATOLICKIEGO DOMU KULTURY IM. KS. KARD. A. S. SAPIEHY
piątek, 22 stycznia 2016 10:37

Na ręce Pani Dyrektor Doroty Ressel chcieliśmy złożyć podziękowania dla Katolickiego Domu Kultury im. ks. kard. A. S. Sapiehy w Krakowie za gorące przyjęcie, pomoc w organizowaniu imprez dla naszych Słodkich Dzieciaków.

Każda możliwość spotkania się w naszym gronie, wymiana doświadczeń, a dla dzieci zobaczenie, że nie są same w tej chorobie jest bezcenna. Z czystym sercem zachęcamy do śledzenia tego, co ma w planach Katolicki Dom Kultury, korzystanie z proponowanych zajęć, bo na prawdę warto.

Katolicki Dom Kultury, to miejsce przyjazne dla osób w każdym wieku :)

http://kdksapieha.vbiz.pl/o-nas.html

Poprawiony: piątek, 22 stycznia 2016 10:38
 
BAL KARNAWAŁOWY
piątek, 22 stycznia 2016 10:34

16 stycznia 2016 r. Słodkie dzieciaki wraz z Rodzicami spotkały się na II Balu Karnawałowym. Kolejny już raz mogliśmy skorzystać z gościny Katolickiego Domu Kultury im. ks. kard. A. S. Sapiehy w Krakowie, za co bardzo dziękujemy.

Uśmiechnięte, zadowolone minki dzieci były najlepszym dowodem na to, że zabawa była udana. W tym czasie Rodzice mogli spokojnie porozmawiać, podzielić się doświadczeniami przy pięknie przystrojonym i pełnym smakołyków stole.

Każde takie spotkanie utwierdza nas w przekonaniu, że takie spotkania są potrzebne :) Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że wczoraj spędziliśmy przemiły dzień.

Poprawiony: piątek, 22 stycznia 2016 10:35
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 34
© diabetycy-krakow.pl 2011-2015